O nas

 

Słów kilka o mnie, o nas…

 
 Myśl o założeniu własnej marki odzieżowej była ze mną od zawsze. Od zawsze lubiłam tworzyć…najlepiej nie mając do tego gotowych narzędzi. Lubiłam kombinować, zmieniać, urozmaicać. Jestem minimalistką, nie lubię otaczać się zbędnymi przedmiotami. Lubię mieć mniej niż inni, bo to skłania mnie do pracy, do myślenia - lubię ten stan. Moment gdy powstaje „coś z niczego” , tak! - LUBIĘ TWORZYĆ
 
 W PiMAGE znajdziesz między innymi RĘCZNIE ROBIONE akcesoria zimowe. Stoi za tym moje zamiłowanie do niewinnych kłębków wełny, które zamieniam w pełne miłości ciepłe czapki, szaliki i rękawiczki. Wszystkie ubrania, które produkujemy wykonane są z materiałów klasy PREMIUM, dlatego możesz się nimi cieszyć przez wiele lat. W PiMAGE znajdziesz projekty przemyślane, funkcjonalne, o krojach, które sprawdzą się w wielu momentach Twojego życia. Nie produkujemy odzieży na jedną okazję, nie produkujemy dużo. Nasze projekty są na tyle WYSELEKCJONOWANE, że mają służyć nam przez wiele lat, bez względu na ciągle zmieniające się trendy modowe.  
 
 Kupując nasze produkty możesz mieć pewność, że kupujesz produkty POCHODZENIA NATURALNEGO, których historia rozpoczęła się w małej manufakturze naszego rodzimego kraju. 
 
 Miejsce w którym dziś JESTEŚ to miejsce ŚWIADOMYCH WYBORÓW - pamiętaj o tym, to bardzo ważne miejsce szczególnie dzisiaj, gdy z każdej strony otacza nas nadmierny konsumpcjonizm i sztucznie wykreowany świat marketingu. 
 
 
Pozdrawiam Cię ciepło i zapraszam,
Małgorzata Nałęcz właścicielka i założycielka PiMAGE, prywatnie- mama dwóch dziewczynek